>>    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

loguj do: login: hasło:  loguj >>>

Program Partnerski
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
MobilePay
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
faq
Inne
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
WapStermania
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
>> MobilePay najczęściej zadawane pytania.>> MobilePay najczęściej zadawane pytania.

>> 1. Jak działa system MobilePay?
 
MobilePay został stworzony dla ułatwienia wprowadzenia płatności w Internecie poprzez SMS. Jeśli prowadzisz serwis internetowy i chcesz, aby użytkownicy mogli płacić za Twoje usługi poprzez SMS, zarejestruj swój serwis w MobilePay. Każda prowadzona przez Ciebie usługa otrzyma w systemie MobilePay unikalny numer.
Aby otrzymać kod dostępu do Twojego serwisu, użytkownicy bedą wysyłać SMS na jeden z numerow MobilePay o składni "WP numer" W odpowiedzi MobilePay odeśle użytkownikowi SMS z 10 znakowym alfanumerycznym kodem uprawniąjacy do skorzystania z serwisu.
 
>> 2. W jaki sposób zarabiam pieniądze poprzez MobilePay?
 
Aby otrzymać dostęp do prowadzonego przez Ciebie serwisu, użytkownicy bedą wysyłać SMS na jeden z numerów MobilePay. Są to tzw. numery Premium Rate o podwyższonej płatności, gdzie za jednego SMS-a do rachunku telefonicznego może być doliczone nawet 9 PLN + VAT. Za każdy taki SMS wysłany przez użytkownika Twojego serwisu otrzymasz prowizję. Jednoczeście partner MobilePay nie płaci żadnych kosztów inicjacyjnych ani miesięcznych.
 
>> 3. Gdzie mogę wykorzystać MobilePay?
 
W każdym serwisie internetowym, który już oferuje lub planuje wprowadzenie płatnych usług. Od teraz Twoi użytkownicy nie bedą musieli wypełniać uciążliwych przelewów, nie bedą musieli obawiać się płacenia kartami kredytowymi w Internecie. Wystarczy, że wyślą SMS z numerem Twojego serwisu i już za parę sekund bedą mogli korzystać z Twoich usług, a Ty za każdego SMS-a otrzymasz prowizję. To proste!
 
>> 4. W jakich sieciach GSM działa MobilePay?
 
MobilePay działa we wszystkich 3 polskich sieciach GSM. Era, Plus GSM i Orange są w naszym zasięgu.
 
>> 5. Jakie warunki techniczne muszę spełnić?
 
Minimalne, naprawdę ;)
MobilePay zajmuje się cała integracją systemu z operatorami GSM. Nie musisz martwić się o nic ani ponosić dodatkowych kosztów. To MobilePay odbiera i wysyła SMS-y z kodami dostępu. Twoj serwis nie musi mieć nawet bazy danych, wystarczy prosty skrypt wykonywany przy każdej weryfikacji kodu dostępu. Przykłady takich skryptów oraz procesu weryfikacji kodu są dostępne w dokumentacji MobilePay przygotowanej dla partnerów.
 
>> 6. Jak rozpocząć współpracę?
 
Pierwszym krokiem jest rejestracja wraz z możliwie dokładnym opisaniem serwisu.
W trosce o użytkowników MobilePay, partnerzy serwisu muszą spełniać określone wymagania zapisane w umowie, którą zawierają z serwisem MobilePay.
 
>> Mam inne pytanie!
Jeśli chcesz wiedzieć więcej o systemie MobilePay, napisz do nas partner@creativeteam.com.pl
 
©  CT Creative Team Reklama Webmaster