BenQSiemens - Gry Java
 kategoria:filtruj dla:wpisz czego szukasz:
  szukaj »»
 
Dictator Defense
Producent: Mobile Formats
Obroń swoją ojczyznę przed złym dyktatorem podczas wielu różnych poziomów! Strategicznie rozmieszczaj swój arsenał broni i sam się przekonaj jak to jest być po drugiej stronie.... więcej »
Tiki Towers 2 - Monkey Republic
Producent: Nitro
Wejdź do akcji i poznaj nowe małpie łamigłówki w fantastycznym sequelu obsypanej nagrodami hitowej gry. Zmierz się z wieloma różnymi poziomami w zabawnej rozgrywce opartej... więcej »
Twilight Saga 3 w 1
Producent: Nitro
Weź Twilight: The Movie Game, Księżyc w nowiu i Saga Zmierzch: Zaćmienie po bezkonkurencyjnej cenie! Wszystkie te gry są wielkimi przebojami na komórkach, a teraz masz szansę... więcej »
Art of War 2: Global Confederation
Producent: Mobile Formats
Kontynuacja słynnej komórkowej strategii czasu rzeczywistego. Poprowadź rozjemcze wojska i ustal nowy porządek świata. więcej »
Odlotowa Farma
Producent: Mobile Formats
Przekonaj się, czy potrafisz prowadzić gospodarstwo rolne, doglądać zwierząt i sprzedawać swoje produkty na rynku w tej interesującej, pełnej akcji grze. więcej »
Silent Hill Mobile 3
Producent: Mobile Formats
Silent Hill Mobile 3 jest godnym finału serii Silent Hill, która została entuzjastycznie przyjęta przez krytykę i fanów. Jedynym sposobem na przetrwanie jest rozwiązanie serii... więcej »
Ben10 Alien Force
Producent: Global Fun
Jako Ben Tennyson powstrzymaj inwazję obcych i korzystając ze swych magicznych mocy walcz z armiami potworów, wiecznych rycerzy, mutantów oraz bossów, 12 pełnych akcji plansz... więcej »
Laboratorium Dextera
Producent: Global Fun
Zły Mandark zawirusował komputer Dextera. Pomóż Dexterowi w tym szaleńczym wyścigu zanim komputer ulegnie zniszczeniu, łącz atomy i molekuły uważając przy tym na wiecznie... więcej »
strona 1 z 2 następne ...
 
 
powered by
www.WapSter.pl