BenQSiemens - Gry Java
 kategoria:filtruj dla:wpisz czego szukasz:
  szukaj »»
 
Jungle League
Producent: Xendex
Witamy na największym wydarzeniu sportowym w całej dżungli! Wszystkie zwierzęta staną do rywalizacji o Puchar Dżungli. Przekonamy się kto jest prawdziwym królem zwierząt!... więcej »
Treasures of Montezuma 2
Producent: Electronic Arts
Treasures of Montezuma 2 to mnóstwo poziomów zagadek starożytnych Azteków, wiele magicznych artefaktów i trzy tryby rozgrywki. Aplikacja dostępna tylko na wybrane telefony... więcej »
Dictator Defense
Producent: Mobile Formats
Obroń swoją ojczyznę przed złym dyktatorem podczas wielu różnych poziomów! Strategicznie rozmieszczaj swój arsenał broni i sam się przekonaj jak to jest być po drugiej stronie.... więcej »
Soul Calibur
Producent: Electronic Arts
Korzystaj z potężnej broni i wykonuj śmiertelne kombinacje ciosów, walcząc przeciwko siedmiu klasycznym postaciom z serii SOUL CALIBUR. Gra dostępna w angielskiej wersji językowej więcej »
Bookworm
Producent: Electronic Arts
Łącz litery w słowa, aby nakarmić Lexa, głodnego mola książkowego, w grze będącej połączeniem krzyżówki, układanki słownej i zręcznościowej łamigłówki! Gra dostępna w angielskiej... więcej »
Tiki Towers 2 - Monkey Republic
Producent: Nitro
Wejdź do akcji i poznaj nowe małpie łamigłówki w fantastycznym sequelu obsypanej nagrodami hitowej gry. Zmierz się z wieloma różnymi poziomami w zabawnej rozgrywce opartej... więcej »
Twilight Saga 3 w 1
Producent: Nitro
Weź Twilight: The Movie Game, Księżyc w nowiu i Saga Zmierzch: Zaćmienie po bezkonkurencyjnej cenie! Wszystkie te gry są wielkimi przebojami na komórkach, a teraz masz szansę... więcej »
Art of War 2: Global Confederation
Producent: Mobile Formats
Kontynuacja słynnej komórkowej strategii czasu rzeczywistego. Poprowadź rozjemcze wojska i ustal nowy porządek świata. więcej »
strona 1 z 3 następne ...
 
 
powered by
www.WapSter.pl