Panasonic - Gry Java
 kategoria:filtruj dla:wpisz czego szukasz:
  szukaj »»
 
Zombie Chase
Producent: Xendex
Twoje miasto potrzebuje Ciebie kowboju. Zostałeś zaatakowany a to miasto jest za małe dla tych wszystkich zombiaków. Aby mieć szansę przeżycia ataku zombie musisz zbierać... więcej »
Jewel Explosion
Producent: Nitro
Celem gry jest ułożenie trzech kamieni tego samego koloru w jednej lini. Jeśli uda się ta sztuka to 3 kamienie znikają i w ten sposób zdobywamy punkty. Zasada jest prosta:... więcej »
Angry Forces
Producent: Xendex
Od dziesięcioleci Ziemia jest rozdarta przez konflikt pomiędzy siłami zbrojnymi dwóch wrogich sobie sojuszy: WGi i DCa. DCa postanowił zaatakowac nasze bazy i ostatecznie... więcej »
Tiki Towers 2 - Monkey Republic
Producent: Nitro
Wejdź do akcji i poznaj nowe małpie łamigłówki w fantastycznym sequelu obsypanej nagrodami hitowej gry. Zmierz się z wieloma różnymi poziomami w zabawnej rozgrywce opartej... więcej »
Moorhuhn Quest
Producent: Xendex
Moorhuhn Quest to puzzle, w których musisz dopasowac identyczne symbole, ale nie jest to takie latwe na jakie wyglada, niektórych symboli nie da sie ruszyc, a innych nie mozna... więcej »
Stratego
Producent: Lunagames
Stratego to dobrze znana planszówka. Twoim zadaniem jest znalezienie flag przeciwników i obronienie swojej. Żeby to osiągnąć, będziesz miał do dyspozycji wszelkiego rodzaju... więcej »
Air Traffic Control 2007
Producent: Lunagames
Ta gra to typowy, podręcznikowy wręcz przykład podręcznika dla terrorystów. Zajmowanie samolotów stało się już niemodne, teraz lepiej jest zająć centrum portu lotniczego i... więcej »
strona 1 z 1
 
 
powered by
www.WapSter.pl